Sīkdatņu politika

Sīkdatne (angļu val. cookie) ir neliela teksta datne, kas tiek izveidota un saglabāta ierīcē, kad tiek apmeklēta mājaslapa. Tā atceras veiktās darbības, iestatījumus un izvēles, lai mājaslapu padarītu ērtāk lietojamu.

Izmantojot sīkdatnes, tiek apstrādāti mājaslapas lietošanas vēstures dati, diagnosticētas problēmas un trūkumi mājaslapas darbībā, ievākta lietotāju paradumu un pārlūkošanas pieredzes statistika, kā arī tiek nodrošināta mājaslapas funkcionalitātes pilnīga un ērta izmantošana, tādējādi ļaujot nodrošināt vislabāko pieredzi mājaslapas apmeklēšanas laikā.

Visa informācija, ko apkopo pastāvīgās sīkdatnes, ir anonīma, un pēc tās nav iespējams apmeklētāju identificēt kā fizisku personu.

Ja nevēlaties saņemt sīkdatnes, ir iespējams iestatīt, lai pārlūkprogramma noraida visas sīkdatnes vai nosūta brīdinājumu par sīkdatnes instalēšanu, taču tādā gadījumā mājaslapas lietošana var būt traucēta un apgrūtināta.

Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī to, kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org.

Prece pievienota grozam
0 items - 0.00