Zīmoli

Mūsdienās, Shiseido ir pasaules līderis zinātnisko pētījumu jomā. „Būt skaistam”– tas ir galvenais pētījumu lozungs, kura pamatā ir zinātnes un emocionālo sajūtu kombinācija. Unikālo japāņu kosmētikas Shiseido kvalitāti ir augsti novērtējusi žūrija, kas piešķir ikgadējās prēmijas, pamatojoties uz lielākajām starptautiskajām publikācijām.

Autiņbiksītes ir izgatavotas no speciālas hipoalergēnas kokvilnas un nekairina mazuļa ādu.
Autiņbiksītes ir gaisa caurlaidīgas – to kokvilnas slāņi viegli laiž cauri gaisu. Vidukļa apvidū ir izveidota papildu ventilācijas zona, tāpēc mazulis šādās autiņbiksītēs nesvīst.

Autiņbiksītes ir izgatavotas tikai no dabiskiem materiāliem, kuriem ir veikta stingra kvalitātes kontrole. Autiņbiksīšu mīkstais kokvilnas materiāls uzsūc mitrumu un labi aizsargā mazuļa ādu pret izsutumu veidošanos.

Zīmols „NS FaFa”galvenie uzņēmuma centieni ir novirzīti ekoloģiski tīras produkcijas izstrādei un ražošanai, kas ir nekaitīga cilvēka veselībai un planētai kopumā. Mazgāšanas līdzekļi, veļas pulveri, vannas sāļi un cita produkcija tiek izgatavoti no bioloģiski noārdāmām sastāvdaļām, kuras lielākoties ir augu izcelsmes.

Pirmie Japānas uzņēmuma nanokosmētikas „HAKUICHI” unikālās līnijas paraugi (kurudēļ tā ieguva popularitāti) tika ražoti 1976. gadā. Šis uzņēmums bija pirmatklājējs savā jomā, aizsākot dārgmetālu izmantošanu kosmētikas ražošanā, un jau gandrīz 40 gadus tas ražo augstāko premium klases produkciju, kam nav analogu.

„KRACIE” atbilst japāņu vārdam „kurashi”, kas nozīmē „dzīve”, un šis nosaukums, pēc koncepcijas radītāju domām, ir visprecīzāk piemērots tam, lai īstenotu uzņēmuma noteiktos mērķus – ar japāņu kosmētikas „KRACIE” palīdzību padarītu pircēju dzīvi veselīgu un ērtu.

“Utena” rūpīgi seko tam, lai japāņu kosmētika būtu ne tikai efektīva, bet arī labvēlīgi ietekmētu veselību, būtu ekoloģiski tīra un nekaitīga, bet pati ražošana nebūtu kaitīga dabai. Turklāt japāņu kosmētikā „Utena” principiāli netiek izmantoti konservanti, mākslīgās krāsvielas un smaržvielas – viss tas, kas varētu būt pretrunā ar dabu.

„KOSE COSMEPORT” ir viens no vadošajiem medicīniskās un profilaktiskās kosmētikas ražotājiem. Visa kosmētika tiek izgatavota no dabīgiem, ekoloģiski tīriem produktiem, piemēram, jūras aļģēm, minerālūdens, austeru ekstrakta, japāņu ārstniecības augiem, ēteriskajām eļļāmun augu ekstraktiem.

„KOKUBO”–patstāvīgu Japāņu uzņēmumu apvienība veselības produktu, mājas piederumu un sadzīves ķīmijas ražošanā. Japāņu tradīciju un moderno tehnoloģiju kombinācija – lūk, tā ir „KOKUBO” panākumu recepte. Augstākā kvalitāte, pilnīga produkcijas „KOKUBO” drošība padarīja koncernu par vienu no mājsaimniecības preču līderiem Āzijas tirgū.

Uzņēmuma devīze –„No produktu idejām pie veselības un skaistuma…”
Uzņēmums „Tokyo Kikaku Hanbai” ir dibināts 1987. gadā. Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Tokijā. Viss produktu klāsts – kosmētika, veselības produkti, sadzīves ķīmija – tiek izdots ar preču zīmi „TO – PLAN”.

KAO Corporation – vadošais japāņu uzņēmums, kas ražo plaša patēriņa preces lielā klāstā: ziepes, šampūnus, kosmētiku, sieviešu higiēnas līdzekļus, mājas kopšanas un tīrīšanas līdzekļus. KAO ir arī bērnu autiņbiksīšu ražotājs. KAO darbinieki jau vairāk nekā 120 gadus iegulda savas profesionālās zināšanas, lai ražotu augstas kvalitātes preces, kas atvieglo cilvēku ikdienas dzīvi.

Uzņēmumam pieder 4 zinātniski pētnieciskie institūti un 5 ražošanas rūpnīcas, kas atrodas lielākajās Āzijas valstīs. Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Tokijā. Attiecībā uz sadzīves ķīmiju un mutes kopšanas līdzekļiem LION Corporation ieņem līdera pozīcijas Japānas tirgū, kā arī citās Āzijas valstīs. LION ražo arī augstas kvalitātes šampūnus un matu kondicionierus,farmaceitiskos preparātus, pārtikas piedevas, pārtikas produktus un preces dzīvniekiem.

Šobrīd „Rosette” ir viens no slavenākajiem uzņēmumiem sejas tīrīšanas līdzekļu ražošanā.
„Rosette” ir kļuvis par tīrības sinonīmu. gada decembrī uzņēmums tika sertificēts atbilstoši starptautisko kvalitātes vadības standartu ISO9001 prasībām.

Prece pievienota grozam
0 items - 0.00