• Moony

  Moony

  Autiņbiksītes ir izgatavotas no speciālas hipoalergēnas kokvilnas un nekairina mazuļa ādu.
  Autiņbiksītes ir gaisa caurlaidīgas – to kokvilnas slāņi viegli laiž cauri gaisu. Vidukļa apvidū ir izveidota papildu ventilācijas zona, tāpēc mazulis šādās autiņbiksītēs nesvīst.

  Skatīties vairāk
 • Merries

  Merries

  Autiņbiksītes ir izgatavotas tikai no dabiskiem materiāliem, kuriem ir veikta stingra kvalitātes kontrole. Autiņbiksīšu mīkstais kokvilnas materiāls uzsūc mitrumu un labi aizsargā mazuļa ādu pret izsutumu veidošanos.

  Skatīties vairāk
 • HAKUICHI

  HAKUICHI

  Pirmie Japānas uzņēmuma nanokosmētikas „HAKUICHI” unikālās līnijas paraugi (kurudēļ tā ieguva popularitāti) tika ražoti 1976. gadā. Šis uzņēmums bija pirmatklājējs savā jomā, aizsākot dārgmetālu izmantošanu kosmētikas ražošanā, un jau gandrīz 40 gadus tas ražo augstāko premium klases produkciju, kam nav analogu.

  Skatīties vairāk
 • Rocket Soap

  Zīmols „Rocket Soap” savā klāstā ir iekļāvis japāņu tīrīšanas līdzekļus mājas kopšanai un kosmētiskos līdzekļus regulārai personiskajai higiēnai kopš tā dibināšanas dienas 1939. gadā. Turklāt uzņēmums piedāvā dažādus pakalpojumus jaunu mazgāšanas līdzekļu izstrādē un sertifikācijā, jo īpaši, nodarbojoties ar ražošanu uz līguma pamata.

  Skatīties vairāk
 • NS FaFa

  NS FaFa

  Zīmols „NS FaFa”galvenie uzņēmuma centieni ir novirzīti ekoloģiski tīras produkcijas izstrādei un ražošanai, kas ir nekaitīga cilvēka veselībai un planētai kopumā. Mazgāšanas līdzekļi, veļas pulveri, vannas sāļi un cita produkcija tiek izgatavoti no bioloģiski noārdāmām sastāvdaļām, kuras lielākoties ir augu izcelsmes.

  Skatīties vairāk
 • KRACIE

  KRACIE

  „KRACIE” atbilst japāņu vārdam „kurashi”, kas nozīmē „dzīve”, un šis nosaukums, pēc koncepcijas radītāju domām, ir visprecīzāk piemērots tam, lai īstenotu uzņēmuma noteiktos mērķus – ar japāņu kosmētikas „KRACIE” palīdzību padarītu pircēju dzīvi veselīgu un ērtu.

  Skatīties vairāk
 • Utena

  Utena

  „Utena” rūpīgi seko tam, lai japāņu kosmētika būtu ne tikai efektīva, bet arī labvēlīgi ietekmētu veselību, būtu ekoloģiski tīra un nekaitīga, bet pati ražošana nebūtu kaitīga dabai. Turklāt japāņu kosmētikā „Utena” principiāli netiek izmantoti konservanti, mākslīgās krāsvielas un smaržvielas – viss tas, kas varētu būt pretrunā ar dabu.

  Skatīties vairāk
 • KOKUBO

  KOKUBO

  „KOKUBO”–patstāvīgu Japāņu uzņēmumu apvienība veselības produktu, mājas piederumu un sadzīves ķīmijas ražošanā. Japāņu tradīciju un moderno tehnoloģiju kombinācija – lūk, tā ir „KOKUBO” panākumu recepte. Augstākā kvalitāte, pilnīga produkcijas „KOKUBO” drošība padarīja koncernu par vienu no mājsaimniecības preču līderiem Āzijas tirgū.

  Skatīties vairāk
 • Rosette

  Šobrīd „Rosette” ir viens no slavenākajiem uzņēmumiem sejas tīrīšanas līdzekļu ražošanā. „Rosette” ir kļuvis par tīrības sinonīmu.
  2012. gada decembrī uzņēmums tika sertificēts atbilstoši starptautisko kvalitātes vadības standartu ISO9001 prasībām.

  Skatīties vairāk
 • KOSE COSMEPORT

  KOSE COSMEPORT

  „KOSE COSMEPORT” ir viens no vadošajiem medicīniskās un profilaktiskās kosmētikas ražotājiem. Visa kosmētika tiek izgatavota no dabīgiem, ekoloģiski tīriem produktiem, piemēram, jūras aļģēm, minerālūdens, austeru ekstrakta, japāņu ārstniecības augiem, ēteriskajām eļļāmun augu ekstraktiem.

  Skatīties vairāk